top of page

AKTIVNÍ, ZDRAVÝ POHYB

Chcete-li své tělo plně funkčně a zdravě používat, zpevnit, vyrýsovat svaly, či chcete-li zhubnout a líbit se i sami sobě, pojďme společně trénovat.
Statický posilovací trénink v posilovně jen na strojích (většinou jen pro jednotlivé svalové partie) není úplně nejvhodnějším řešením pro všeobecně zdravé a funkční tělo a rozhodně není řešením pro všechny. Síla není tím nejdůležitějším pro Vaši kondici a zdraví.
Mé tréninky vždy obsahují cviky se zapojením hlubokého stabilizačního systému páteře (HSSP = CORE) inspirované DNS. Cvičíme s Bosu®, TRX®  i s jinými závěsnými a balančními systémy a pomůckami, kettlebelly i činkami, osami, čas od času na přání klienta využijeme i stroje. Společně se mnou si  můžete užít také kruhové, intervalové, funkční, tabata tréninky a především fyziofitness tréninky k procvičení všech svalových skupin a to i jednotlivě.
Osobní i párový trénink mohu nabídnout v partnerském fitness centru ChrpaSport, při pěkném počasí v outdoorové variantě v Kunratickém lese nebo také ve Vašem oblíbeném fitness centru Jednotlivé vstupy do klientova fitness centra platí trenérovi klient.

OSOBNÍ TRÉNINK

Při osobním tréninku Vás povedu individuálně. Tedy pouze Vy a já a trénink šitý na míru právě Vám a Vašim možnostem. Pomůžu Vám s osvojením správných technik dýchání, cvičení a cviků. Kontroluji správné provedení, určuji zátěž a intenzitu cvičení. Trénink upravuji konkrétní situaci, aby Vás bavil a byl přínosný, i když se zrovna necítíte úplně v pohodě po proveselené noci:).
Mé tréninky vždy obsahují cviky se zapojením hlubokého stabilizačního systému páteře (HSSP = CORE). Cvičím s Bosu®, TRX®  i s jinými závěsnými a balančními systémy a pomůckami (jako např. gymball, overball, čočky, jóga válce, aquabag…) ,  kluzkými podložkami, kettlebelly  i činkami, osami, a spoustou dalších pomůcek. Čas od času můžeme využít i stroje. Tréninky mám koncipované jako fyziofitness tréninky k procvičení všech svalových skupin a to i jednotlivě zdravým způsobem s respektem k fyziologii těla.
Současně poskytuji konzultace k tréninku. Společně budeme sledovat Váš vývoj a změny a flexibilně budeme tréninky upravovat.
Osobní trénink mohu nabídnout v prostorách theSoul, v partnerském fitness centru ChrpaSport. Při pěkném počasí v outdoorové variantě v Kunratickém lese a nebo také ve Vašem fitness centru (jednotlivé vstupy do klientova fitness centra platí trenérovi klient).

SKUPINOVÝ TRÉNINK

Při skupinovém tréninku již není tolik možností pro individuální vedení jednotlivých aktivních nadšenců. Tedy už ne pouze Vy a já, ale Vy, já a další nadšenci. Tréninky jsou akční, dinamické, atmosféra super, kamarádská, podtext doladí motivační hudba. Lehárko ale neočekávejte.
Všechny cviky tréninku nejprve předvedu, vysvětlím správnou techniku provedení cviků i dýchání. Individuálně volím zátěž i intenzitu. V průběhu kontroluji správné provedení. I skupinový trénink upravuji konkrétní situaci, abyste si jej mohli užít a trénink byl přínosný, i když se zrovna necítíte úplně v pohodě po proveselené noci.
Mé skupinové tréninky vždy obsahují cviky se zapojením hlubokého stabilizačního systému páteře (HSSP = CORE). Těšit se můžete na Bosu®, TRX®  i jiné závěsné a balančními systémy a pomůcky,  kettlebelly, činky, osy, a spoustou dalšího. Tréninky mám koncipované jako fyziofitness tréninky   k procvičení všech svalových skupin a to i jednotlivě zdravým způsobem s respektem k fyziologii těla. Tréninky mísí přístupy tréninků intervalových, funkčních, silových a vytrvalostních, tabata a kruhových.
Skupinový trénink mohu nabídnout v partnerském fitness centru ChrpaSport. A když počasí přeje (což krom deště a mrazu je stále:)) v outdoorové variantě v Kunratickém lese.

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ 50+

theSoul se specializuje i na zdravé a zdravotní cvičení pro všechny aktivní i dříve narozené 50+.
Lekce cvičení jsou koncipovány jako nenáročná zdravotní cvičení i pro ty z Vás, kteří máte nějaké pohybové potíže a nebo se prostě chcete aktivně hýbat. Cvičení jsou zaměřená na protažení, uvolnění svalů a šlach, správnou a zdravou mobilizaci kloubů, na posílení, dopomoc nápravy špatné funkce svalů a kloubů, společné aktivní setkávání se, konzultace a diagnostika zdravého životního stylu a stravování, a nechybí ani nezbytná relaxace s případnou drobnou automasáží.
Veškeré cviky a polohy provádíte jen podle svých možností s mým dohledem a dopomocí.
Atmosféra na lekci je vždy příjemná, přátelská a pohodová.
Cvičení je hrazeno hotovostní platbou za každý vstup nebo zakoupením permanentky na 10 vstupů (doba platnosti permanentky je 3 kalendářní měsíce). Platnost permanentky se automaticky prodlužuje v případě státních svátků či letních prázdnin (vánoce a Nový rok, velikonoční svátky, červenec a srpen).

Lekce budou otevřeny až v případě přihlášení alespoň 5. pravidelně chodících nadšenců pro pohyb.

bottom of page